Termín: 22. – 27.8.2022 (pondělí až sobota)
Cena: 5 900 Kč
Lokalita: Hutisko – Solanec
Adresa: TURIST HOTEL EURO
756 62 Hutisko – Solanec 620
web: www.turisthoteleuro.xf.cz

 

 

Vše potřebné o areálu najdete na výše uvedených internetových stránkách, stačí si je projít. Soustředění v tomto areálu proběhlo již 5x (od roku 2016) a zjistili jsme, že se jedná skutečně o krásný kemp s výborným sportovním vyžitím (velký i dětský bazén, sportovní hřiště, fotbalové hřiště, posilovna atd.) a také čtyřmi antukovými kurty.

Stěžejním programem tenisového soustředění 2022 budou tenisové tréninky, které budou probíhat přímo v místě ubytování na antukových kurtech. Jako doplňkový program budou pak zařazeny jiné sporty (fotbal, jiné míčové hry, bazén) a také intenzivní trénink fyzické kondice zejména pro starší, večerní programy v podobě táborových her, promítání filmů v improvizovaném „letním kině“, sportovní olympiády a další.

Termín, příjezd:

Termín soustředění je v roce 2022 stanoven na 22. – 27.8.2022 (pondělí až sobota).
Termín je tedy stanoven tak, že sraz bude v pondělí (22.8.2022 mezi 9-10 hodinou přímo v kempu (doprava vlastní), kde bude soustředění zahájeno. Po ubytování již bude následovat oběd a dále klasický program – tréninky atd. Ukončení bude v sobotu 27.8.2022 v odpoledních hodinách.

Strava a pitný režim:

Cena zahrnuje plnou penzi v místě pobytu v restauraci hotelu (snídaně, oběd, večeře, případně druhá večeře) a pitný režim (nutná vlastní láhev na pití – tak, aby si děti mohly odnést pití na kurty nebo kamkoliv ven).

Ubytování:

Ubytovaní budeme v hlavní budově hotelu ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením nebo společným pro max. dva pokoje. Hotel a pokoje jsou vybaveny vším potřebným, jsou čisté a pro naše účely přímo ideální.

Povinná výbava:

To, co mají mít děti s sebou, bude upřesněno pomocí informačního mailu dostatečně brzy před odjezdem na soustředění. Předpokládáme základní tenisovou výbavu, správnou tenisovou obuv na antuku, hygienické potřeby, láhev na pití, dostatek převlečení, kapesné apod.

Na tenisovém soustředění v roce 2022 opět dojde k přátelskému setkání dvou oddílů, které absolvují soustředění společně. Jedná se o TJ Sokol Dolní Lhota a TJ Sokol Stará Bělá. Oba hlavní trenéři a jejich pomocníci se na vás už teď těší.

 

Jiří Výtisk

TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA

Tel: 774 450 812

Jiří Priesol

TJ SOKOL STARÁ BĚLÁ

Tel: 604 601 387