Letošní tenisové soustředění plánujeme realizovat v termínu 27.8. – 2.9.2023 (neděle až sobota – tedy o jednu noc delší než v minulých letech) v osvědčené spolupráci s oddílem TJ Sokol Stará Bělá. Základní údaje najdete níže

 

Termín: 27. 8. – 2.9.2023 (neděle až sobota)
Cena: 7 900 Kč
Lokalita: Hutisko – Solanec
Adresa: TURIST HOTEL EURO
756 62 Hutisko – Solanec 620
web: www.turisthoteleuro.xf.cz

 

 

Soustředění proběhne opět v léty prověřeném areálu v Hutisku-Solanci. Soustředění v tomto areálu proběhlo již 7x (od roku 2016) a zjistili jsme, že se jedná skutečně o krásný kemp s výborným sportovním vyžitím (velký i dětský bazén, sportovní hřiště, fotbalové hřiště, venkovní posilovna atd.) a také čtyřmi antukovými kurty. Stěžejním programem tenisového soustředění 2023 budou tenisové tréninky, které budou probíhat přímo v místě ubytování na antukových kurtech. Jako doplňkový program budou pak zařazeny jiné sporty (fotbal, jiné míčové hry, bazén) a také intenzivní trénink fyzické kondice zejména pro starší, večerní programy v podobě táborových her, promítání filmů v improvizovaném „letním kině“, sportovní olympiády a další.

Termín, příjezd:
Termín soustředění je v roce 2023 stanoven na 27.8. – 2.9.2023 (neděle až sobota). Rozhodli jsme se soustředění o jednu noc prodloužit. Je to z toho důvodu, aby odpadl hektický poslední den, kdy jsme v minulých letech museli už „bydlet na chodbě“ a vše řešit za pochodu a „na koleně“. Dále také proto, aby odpadl pro Vás rodiče nejistý konec soustředění, kdy jste museli v areálu často (někteří nechtěně) čekat i několik hodin. Získáme tím také pondělní dopoledne pro tréninky, které jsme jinak věnovali příjezdu a ubytovávání. Toto prodloužení soustředění to vyřeší následovně: Termín je tedy stanoven tak, že sraz bude v neděli (27.8.2023 mezi 16 – 17 hodinou přímo v kempu (doprava vlastní), kde bude soustředění zahájeno. Po ubytování bude následovat večeře a první večerní program. Ukončení bude v sobotu 2.9.2023 po snídani v 9:30 – 10:00.

Strava a pitný režim:
Cena zahrnuje plnou penzi v místě pobytu v restauraci hotelu (snídaně, oběd, večeře, případně druhá večeře) a pitný režim (nutná vlastní láhev na pití – tak, aby si děti mohly odnést pití na kurty nebo kamkoliv ven). Svačiny formou například ovoce budou také k dispozici.

Ubytování:
Ubytovaní budeme v hlavní budově hotelu ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením nebo společným pro max. dva pokoje. Hotel a pokoje jsou vybaveny vším potřebným, jsou čisté a pro naše účely přímo ideální.

Povinná výbava:
To, co mají mít děti s sebou, bude upřesněno pomocí informačního mailu dostatečně brzy před odjezdem na soustředění. Předpokládáme základní tenisovou výbavu, správnou tenisovou obuv na antuku, hygienické potřeby, láhev na pití, dostatek převlečení, kapesné apod. Na tenisovém soustředění v roce 2023 opět dojde k přátelskému setkání dvou oddílů, které absolvují soustředění společně. Jedná se o TJ Sokol Dolní Lhota a TJ Sokol Stará Bělá. Rádi uvítáme také další účastníky z řad například závodních hráčů, kterým by měl posun termínu (neděle až sobota ráno) více vyhovovat s ohledem na turnaje.

Oba hlavní trenéři a jejich pomocníci se na vás už teď těší.

Jiří Výtisk

TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA

Tel: 774 450 812

Jiří Priesol

TJ SOKOL STARÁ BĚLÁ

Tel: 604 601 387