Dětský vánoční turnaj 2019

posted in: Nezařazené | 0

V předvečer Štědrého dne, 23.12. 2019 proběhl v naší místní tělocvičně pravidelný turnaj pro naše nejmenší hráče.

Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií - minitenis a babytenis:

Minitenis (zmenšené hřiště):

V minitenisovém turnaji se utkalo celkově 6 děvčat, které hrály v tabulce každá s každou. Každá zápas se hrál na dva vítězné sety do 10 bodů. Celkově to tedy přineslo 21 minitenisových zápasů. Turnaj trval cca 2,5 hodiny s těmito výsledky:

1. Dorka Thomasová
  2. Anička Ševčíková
  3. Lucka Kabešová
  4. Anička Lazecká
  5. Lucka Gelnarová
  6. Nikča Thomasová

Tři nejlepší hráčky byly odměněny vítěznými poháry, všechny hráčky byly odměněny také drobnými cenami.

Babytenis (standardní tenisový dvorec):

V babytenisovém turnaji se utkalo celkem 7 hráčů, kteří byli v úvodu rozlosováni do 2 skupin. Ve skupinách hráli na zkrácené sady v režimu každý s každým. Dle pořadí ve skupině se následně děti utkaly o konečné pořadí v turnaji. Celkově bylo takto odehráno 16 zápasů. Turnaj trval cca 3,5 hodiny s těmito výsledky: